Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Dekorasyon Trend Renklerini En Güzel Evlerin Salonları, Mutfakları ve Diğer Odaları için Bu Makalemiz de Bir Fikir Olması amacı ile Sunuyoruz.


2016 yılının son aylarını yaşadığımız bugünlerde artık 2017 yılının trendleri için araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırma konularından birisi de dekorasyondur. Bildiğiniz üzere dekorasyon artık eskiye göre daha çok önemsenmektedir. Son zamanlarda giderek önemsenerek hareket edilen dekorasyon alanında en çok merak edilen konuların başında ise renkler gelmektedir. Renkler dekorasyona etkisi yüksek hususlardandır.

Ülkemizde eski zamanlarda bir evde her odada aynı renk kullanılırdı. Bu bir şart gibi bir şeydi. Ancak zamanın geçmesiyle beraber artık her odada farklı renkler kullanılmaktadır. Gerçi hala evlerde her odada aynı renkler kullanıldığı da görülmektedir. Sizlerde bu hataya düşmeyerek evleriniz her odasında farklı renkler kullanmaya özen gösteriniz.

Gelelim 2017 yılının trend dekorasyon renklerine . 2017 yılında yaptığımız araştırmalara göre bazı renkler oldukça fazla bir şekilde ön plana çıkacaklardır. Bu renklerin başında ise gri gelmektedir. Gri özellikle salonlarda kendisine yer bulacaktır. Grinin Elli Tonu adlı filmden sonra Gri rengi giderek popülerleşmiştir. Gri rengi soluk bir renk olmasından dolayı bu rengi daha sıcak tonlardaki renklerle kullanmanız daha doğru seçim olacaktır.

2017 yılında dekorasyonda tercih edilecek renklerden birisi de mor menekşe rengidir. 2017 yılında daha çok çiçek renkleri ön plana çıkacaktır. Bu rengi ister salonunuzda ister kızınızın odasında isterseniz de yatak odanızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon alanında fark yaratmak istiyorsanız sizlere mükemmel bir önerimiz olacaktır. Mavi renginin tonlarından olan Niagara mavisi 2017 yılında oldukça modern bir görünüme sahip olacaktır. Nadir rastlayabileceğiniz bu rengi evlerinizde mutlaka kullanmalısınız.

2017 yılının diğer dekorasyon renkleri ise fındık kahvesi , sarı ve pembedir. Evlerinizi dekore ederken bu renkleri kullanmanızda fayda var.

Bir önceki yazımız olan 20 Dekoratif 2019 Modern Vestiyer Tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ