2016 Modası Göz Kamaştıran Söz Ve Nişan Tepsileri

Evlilik hazırlığında olan bayanların üzerinde titizlikle durdukları bir çok farklı detaydan sadece biri olan nişan tepsi tasarımları , sanılanın aksine hiç de kolay karar verebilecekleri türden bir ürün değil . Birbirinden güzel ve gösterişli tepsiler renkleri , süslemeleri , estetik modelleri ile tam da gelinlere yakışan bir güzelliği gözler önüne seriyor . En popüler ve klasik model ise gümüş tepsi tasarımları olarak eski bir geleneği sürdürüyor .

2016 yılının yaz sezonuna girdiğimiz bu dönemlerde bildiğiniz üzere hayatımızda çok mutlu olduğumuz anlardan birisi olan nişanlar yapılmaktadır. Nişanlar evlilikten bir önceki adım olduğu için çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Özellikle bayanlar için farklı bir anlam taşıyan nişanlarımızda önemli olan unsurlardan birisi nişan tepsileridir. Örf ve geleneklerimizden bizlere miras olarak kalan nişan tepsilerinin önemi günümüzde hala yaşamaktadır.

Yaz mevsiminin gelmesiyle böyle mutluluk verici işlerin çoğaldığı günlerde nişanlarınız kullanacağınız tepsi konusunda henüz karar vermediniz mi ? Korkmayın geç kalmış sayılmazsının bu makalemizi okuduktan sonra fotoğraf galerimize göz atarak sizlerde en doğru kararlardan birisini yapacaksınız.

Günümüzde birçok farklı modelde nişan tepsileri tasarlanmıştır. Şık ve zarif yüzüklerin bulunacağı tepsi seçimlerinde kendi zevkinize göre hareket ediniz. Ayrıca farklı desenlere sahip bir nişan tepsisi seçerek geri kalan hayatınızda da tepsiyi kullanabilirsiniz. Hem mutfak dekorasyonunuzaa desenleri ile uyum sağlayarak şıklık katan bu tepsileri özel misafirleriniz geldiğinde de kullanabilirsiniz.

Gösterişli ve dikkat çeken tasarımlardan hoşlananlar için ise çok daha süslü modelleri görmek mümkün , bir çok gelin adayı Göz Kamaştıran Söz Ve Nişan Tepsilerini kendi el becerilerini kullanarak tasarlıyor , yapay veya gerçek çiçeklerin kullanıldığı bu harika tepsiler swarovski taşlar , inciler , kristal taşlar ve kalite cam boncuklar kullanılarak dekoratif aynalı veya düz sade tepsilere uygulanarak göz alıcı tasarımlar ortaya çıkarıyorlar .

Düğün ve merasimler sonrasında Mutfak Dekorasyonu için şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu özel 2016 Modası Söz Nişan Tepsileri değişik zevklere birbirinden şık alternatifler sunarak hazır olarak ta satılıyor . Sizler için seçtiğimiz en güzel tepsi modellerini galerimizde inceleyebilirsiniz .

incili cicekli soz nisan tepsileri

beyaz pembe suslu nisan tepsisi

goz alici nisan tepsileri

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Mutfak Rafı Modelleri başlıklı makalemizde dekoratif mutfak rafları ve mutfak rafı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kübra diyor ki:

    2. fotoğraftaki tepsiyi nereden bulabilir veya yaptırabiliriz ?

    fotoğraflı beyaz ahşap tepsi

BİR YORUM YAZ