Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Koltuk Takımı Renkleri ve Koltuk Takımı Renklerinin Seçimi Hakkında Genel Bilgiler. Örnek Koltuk Takımı Renkleri Galerisi


Dekorasyon alanı moda dünyası gibi olduğu bugünlerde sürekli yeni trendler ortaya çıkmaktadır. Sizlerde evlerinizde dekorasyon çalışmaları gerçekleştiriyorsanız dekorasyonlarınız da yeni trendleri kullanmanız ev dekorasyonunuzun daha modern ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Evlerin en çok kullanılan ve misafirlerin ağırlandığı odaların başında salonlar ve oturma odaları gelmektedir. Bu tür odaların en önemli dekoratif ürünü ise koltuk takımlarıdır. Koltuk takımı seçerken önemi büyük olan unsurların başında koltuğun rengi gelmektedir. Koltuk renkleri de tıpkı moda dünyasının saç alanında olduğu gibi sürekli yenilik ve farklılık göstermektedir.

Sitemiz çalışanları tarafından yapılan araştırmalara göre  2016 yılının koltuk takımı renklerinde aranan özellik ise sade ve huzur vermesidir. Aynı zamanda bazı pastel ve canlı renklerinde artık koltuk takımlarında kendilerine yer bulduğu gözlemlenmektedir.

Yıllardır tüketicilerin en çok tercih ettikleri renkler arasında açık tonlardan beyaz ve krem rengi ilk sırayı almaktadır. Sade ve temizliği ile ön plana çıkan beyaz ve krem rengi koltuk takımlarının kirlenmemesi için özel bir çaba ve gayret göstermelisiniz.

Koltuk takımlarının vazgeçilmez renkleri arasında açık mavi tonlar yer almaktadır. Sakinleştirici ve dinlendirici özelliği ile genellikle yatak odalarında tercih edilen bu renk artık salon ve oturma gruplarının vazgeçilmez renklerindendir.

2016 yılının koltuk takımlarının en trend rengi mordur. Mor koltuk takımlarına özel bir makale yayınlamıştık. Mor renk gerçekten salonlarınıza farklılık ve şıklık katacaktır.

Son olarak açık pembe rengi kadınların en çok sevdiği renkler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla sevimli görünümüyle kadınların  tercihleri arasında yer alan bu rengi sizlerde koltuk takımlarında kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 20 Dekoratif 2019 Modern Vestiyer Tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ