2016 Koçtaş 50 Dekoratif Amerikan Kapı Modelleri

2016 Koçtaş amerikan kapı modelleri ve fiyatlarını bu yazımız da siz değerli DekorStyle takipçileri için derledik. Sizler için derlediğimiz 50 adet amerikan kapı modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Ev ve Ofis Dekorasyonunda en önemli yere sahip parçalardan biride şüphesiz kapılardır. Kapılar işlevi yanında dekoratif güzel görünümleri ilede evleri çekici gösteriyorlar. Türkiye’ nin en çok beğenilen markalarından birisi olan Koçtaş, yüzlerce kapı modellerinin yanı sıra cazip fiyatları ilede insanları cezbediyor.

Ev ve ofis dekorasyonu için önemli unsurlardan birisi de kapı modelleridir. Kapılar gerek evlerimiz gerekse ofislerimizde güvenlik açısından da çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Koçtaş markası ev ve ofislerimizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğimiz kapı modelleri tasarlamaktadır. Amerikan kapı modelleri olarak geçen bu kapı  modelleri güvenlik açısından en iyi standartlardadır. Ayrıca ev ve ofislerde kullanacağımız kapı modellerinde bir başka önemli özellik ise dekoratif görünümleridir. Kapılar ev veya ofislerde giriş yeri olmaısndan ötürü misafirlerin ağırlanması açısından da çok önemlidir. Ev ve ofis girişleri içeri giren insanları etkileyic özellikte olmalıdır. Ayrıca koçtaş amerikan kapıların birçok farklı tür ve renkte modelleri bulunmaktadır. Koçtaş markası uygun fiyatlarıyla tüketicininde ilgisini çekerek bu alanda da giderek yükselmeye başlamaktadır.

Renk ve desen seçeneklerinin zengin olduğu Koçtaç ziyaretçilere birbirinden farklı bir sürü kapı seçeneği sunmakta, diğer markalarda da buna benzer markalar bulabilirsiniz fakat Koçtaşın fiyat performansı olarak da rekabet açısından çok iyi ceplerimi yakmıyor. Şık ve dekoratif görünümlere sahip bu kapılar katlanır, kapanır ve sürgülü seçenekleri ile camlı ve camlı olmayan modelleri farklı renk seçeneklerinde sunuyor. Oda kapısı seçiminde değişik stiller arayanlar için desenli bir çok kapı çeşidi bulunmakta.

Fiyat olarak Koçtaş da amerikan kapıların ortalama fiyatları ise 150 ile 750 fiyat aralığında mağaza ve İnternetten satışa sunulmuş durumda. Eviniz için kapı veya yenilemek isteyenler kapı arıyorsanız size Koçtaşa uğramadan kapı almayın diyoruz. Koçtaş mağazalarına bir göz atmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Şimdi ise sizlerle beraber koçtaş’ın 2016 yılında tasarlamış olduğu Amerikan kapı modellerini fotoğraf galerimize göz atarak inceleyelim.

2016 Koçtaş Amerikan Kapı Modelleri Galerisi;

Bir önceki yazımız olan 2017 Koridor ve Antre Dekorasyonu Modelleri başlıklı makalemizde antre ve koridor dekorasyonları, antre ve koridorlar için dekorasyon önerileri ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ