20 Dekoratif 2016 Modern Vestiyer Tasarımları

20 Dekoratif 2016 modern vestiyer tasarımları bu yazımızda ele alı caz.  Ev dekorasyonu tamamlayıcı parçalardan 2016 modern vestiyer tasarımlarını ve modelleri için galerimizi inceleyiniz.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu dahilinde buluşuyoruz. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2016 yılının vestiyer modelleri olacaktır. Vestiyerler günümüzde kullanımı giderek artmış ve ve evimizin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla popülerliği bu kadar yüksek olan vestiyerler hakkında sitemiz olarak geniş biri araştırma yürütmüş bulunmaktayız. Şimdi dilerseniz sizlerle birlikte vestiyerler ve vestiyer seçimlerinde nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında bilgileri inceleyelim.

İlk olarak vestiyer seçimi yaparken vestiyerde hangi malzemelere yer vereceksiniz bunun kararını vermelisiniz. Vestiyerde kullanacağınız eşyaya göre bir seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Vestiyerlerin ortamı genişletme ve ferahlatma özelliği de bulunmaktadır. Vestiyerlere kaban,şapka ve ceketlerimizi koyarak gereksiz malzemeleri ortadan kaldırabiliriz. Ayakkabıların konulabildiği vestiyer çeşitleri de bulunmaktadır. Eğer sizlerde ayakkabılarınızı da koyabileceğiniz vestiyer tercih edecek iseniz hava değişimini sağlayacak kapakların olmasına dikkat ediniz. Bu özelliği ile ön planda tutulan vestiyerlerin duvar rengi ve eşyalarınızla da uyum içerisinde olmasına dikkat ediniz.

Ayrıca vestiyer seçimi yaparken dayanıklı ve kalite bir malzemeden yapılmasına dikkat ediniz. Çünkü aksi takdirde kalitesiz bir malzemeden yapılan vestiyerin azizliğine uğrayarak yeni bir vestiyer almak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle ucuz olması nedeniyle vestiyer seçimi yapmayınız. Ana felsefeniz kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılan vestiyerler olmalıdır.

Vestiyer modellerinin fazla olmasından dolayı da  bu eşya ön plana çıkmaktadır. Camlı,aynalı,çekmeceli ve portmanto vs. gibi modelleri bulunan vestiyerler istikbal,kilim gibi markalar tarafından da üretilmektedir. Sizlerde eğer evlerinizde vestiyer kullanacak iseniz birçok markaya ait kişisel zevkinize göre vestiyerler bulabilirsiniz. Özellikle aynalı modellerin evi şık gösterdiği ve aynanın birçok işinize yarayacağından fonksiyonelliği kanıtlanmıştır.

Bizler sizlerin aklında bir fikir oluşması gayesi ile vestiyer çeşitlerinin bulunduğu bir fotoğraf galerisi derledik. Bu galerimize göz atarak vestiyer seçiminde aklınızda bir fikir oluşacak ve işinize yarayacaktır.

2016 modern vestiyer tasarımlarını ve modelleri galerisi;

20 Dekoratif 2016 Modern Vestiyer Tasarımları

20 Dekoratif 2016 Modern Vestiyer Tasarımları

Bir önceki yazımız olan 3D Duvar Kağıdı Tasarımları 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ