Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Modern, sofistike ve şık mutfak ve kendini temizleyen stor perdelerinin 2017 modellerini, fiyatlarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. 10 güzel ve şık mutfak perdesi modelleri galerisine fikir olması amacıyla göz atmanızı öneriyoruz.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu mutfak perdeleri hakkında olacaktır. Mutfaklar genellikle bayanlar daha çok vakit geçirdiği bir oda olmakla beraber bazı durumlarda tüm aile burada bulunmaktadır. Mutfak dekorasyonunda mutfak perdeleri çok önemli bir yer almaktadır. Dolayısıyla mutfak perdeleri seçmekte biraz daha fazla vakit harcamaktayız. Bizlerde mutfak dekorasyonu için bu denli önemli olan mutfak perdeleri hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamızda mutfak perdesi seçerken nelere dikkat edebileceğimize değinmiş bulunmaktayız. Şimdi dilerseniz aşağıda paylaştığımız maddeler halindeki bu bilgileri sizlerle beraber inceleyerek mutfak perdesi tercihlerinde zorlanmayalım.


İlk olarak mutfak perdesinde doğru bir tercih yaparak mutfağınızı daha şık daha şatafatlı ve daha ferah görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Mutfak perdeleri seçerken mutfağımızın fayans ve dolap renkleri ile uyumlu olmalıdır.

Mutfak perdeleri tercih ederken dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise pencerelerinizin boyutudur. Pencereleriniz küçük ise kısa boyutlu perdeler seçmeye özen gösteriniz. Ayrıca perdelerinizin mutfaktaki neme ve içerideki,dışarıdaki sıcaklığa dayanıklı olmasına dikkat ediniz.

Mutfak dekorasyonun uza uygun bir perde modeli seçmeniz gerektiği gibi burada çok vakit geçirdiğiniz için ferahlatıcı ve canlı bir perde modeline yönelmelisiniz. Ayrıca perde modelinizin kir tutmayan ve çabuk temizlenebilme özelliğine ayrı bir önem veriniz.

Eğer mutfağınızda kullanmadığınız pencereleriniz varsa onlar için püsküllü perde modellerine yönelebilirsiniz. Son olarak stor perde modelleri günümüzde giderek yaygınlaşmaya başladı. Fonksiyonelliği ile ön plana çıkan stor perdelerin birçok modeli ve renk özelliği de bulunmaktadır.

Sevgili okurlarımız son olarak sizlere her türde perdelerin bulunduğu galeri derledik. Bu galerimize bakarak mutfağınıza uygun perde modelini seçme konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz.

10 Şık Mutfak Perdesi 2017 Modelleri Galerisi;

Değerli okurlarımız mutfaklarımız biz kadınların en çok vakit geçirdiği odaların başında gelir. Sabah kahvaltı, öğlen yemek hazırlığı , akşam ise bulaşık, çay, meyve hazırlığı nedeni ile biz kadınlar mutfaktan çıkamıyoruz. Hal böyle olunca mutfak dekorasyonlarını doğru bir şekilde tasarlamalıyız ki geçirdiğimiz vakitten keyif alalım. Bu nedenle mutfak dekorasyonunda izlenecek yol çok önemlidir. Mutfak dekorasyonlarında en önemli eşya ve unsurlardan birisi de perdelerdir. Perdeler hemen hemen tüm odalarda kullanılmaktadır. Ve perdeler oda dekorasyonuna olumlu etkiler yansıtmaktadır. Doğru seçim yaptığınız takdirde perdeleriniz odalarınıza şıklık ve canlılık katacaktır.

Son günlerde perde modellerini incelediğimizde popüler perde çeşitlerinden birisi de stor perdelerdir. Son zamanlarda kadınlar artık uzun ve klasik perdelerdense stor perdeleri daha çok tercih etmektedir. Stor perdeleri hem mutfaklarınızda hem de diğer odalarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak mutfaklarda stor perde kullanımı daha fazladır. Stor perde modelleri oldukça kullanışlı olmakla beraber daha modern bir görünüme sahiptir. Mekanizma sayesinde daha kolay bir şekilde kullanılan stor perdeler pencerelerin boyutuna göre ayarlanabilmektedir. Stor perdeler diğer perde modellerine göre daha dekoratif bir görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra birçok stor perde modeli bulunmaktadır. Sade stor perdeler olduğu gibi desenli stor perdelerde bulunmaktadır. Özellikle desenli stor perdeler odaya canlılık ve enerji katarken, sade stor perde modelleri için odayı sade bir görünüme kavuşturmaktadır. Ayrıca stor perde modellerini seçerken renk modellerine de dikkat etmelisiniz. Mutfak dekorasyonunuzda kullandığınız ana tema ve renge uygun renkler seçiniz. Ayrıca güneş ışığını içeri alabilecek ve güneş ışığına dayanıklı bir stor perde modeli tercih ediniz. Stor perde diğer perde modellerine göre daha az kirlenebilip, daha kolay bir şekilde temizlenmektedir. Sizlerde mutfak dekorasyonlarınızda perde değişikliği yapmayı planlıyorsanız mutlaka stor perde kullanınız. Şimdi gelin sizlerle beraber 2017 yılında kullanabileceğiniz birbirinden şık ve modern stor perde modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyelim.

Mutfak Perdesi Sofistike 2016 Modelleri

Mutfak Perdesi Sofistike 2016 Modelleri

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde

Tacın resmi web sitesinde üzerindeki kirin durumuna göre 15-20 günde temizlenebilir. Inova perde ile kullanılabilecek ışık türleri ise led, ampul, florasan ve gün ışığı olabilmekte.

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde

Kendini Temizleyen Stor Perde Fiyatları

Kendini temizleyen bu stor perdenin fiyatı konusunda Tac tarafından henüz bir açıklama yoktur. Fakat araştırmalarımıza göre normal stor perdelerin 3 katı fiyatına sahip olabilir. Detaylı fiyat bilgisine ulaştıktan sonra bloğumuz dan yayınlayacağız.

Taç Kendini Temizleyen Stor

Taç Kendini Temizleyen Stor

Bir önceki yazımız olan Modern 2018 Genç Kız Odası Yatak Örtüleri başlıklı makalemizde ev tekstili, genç kız yatak örtüleri ve yatak örtüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ