Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonun da en önemli alanların başın da yer alan antreler , sizin zevkinizin ve evinizin dekorasyonuna dair ilk izlenimlerin uyandığı yerdir . Şık bir giriş evinizin genel atmosferini olumlu yönde etkileyebilir , aydınlık ve iç açan bir Dekorasyon ile evinize genel bakışı da desteklemiş olacaksınız . Bazı evlerin giriş kısımları dar ve karanlık olabiliyor bu tar alanlar da sadelik ve bir kaç dekorasyon hilesi oldukça işe yarayacaktır . Kaliteli bir aydınlatma , büyük duvar aynaları , açık renk duvarlar ve az mobilya küçük ve dar antreyi olduğunun iki katı daha büyük ve aydınlık gösterecektir . Büyük bir portmanto yerine küçük bir vestiyer , ayaklı bir askı veya dresuar kullanarak göz alıcı bir şıklığı yakalayabilirsiniz .


Geniş ve büyük antreler için alternatif çok , gömme portmantolar , raflar , dresuar , hatta dresuar yanına koltuk yerleştirerek antrenizi konforlu bir şekilde dekore edebilirsiniz . Tavandan sarkan avizeler , tablolar ve aksesuarlar , antrenizi son derece estetik bir görselliğe sahip olmasını sağlayacaktır . Son yıllar da oldukça popüler olan koyu renk duvarlar açık renkli ve ışıltılı bir dekorasyona son derece etkileyici bir fon olabilir . Antre Dekorasyon Önerileri arasın da duvarlarınız da tablolar ve sticker tasarımları kullanabilir , duvar kağıdı uygulatabilir , halı veya kilim tercih edebilirsiniz .

Sizler için evinizin giriş kısmın da son derece şık 12 Etkileyici Antre Dekorasyonu modelini seçerek galerimiz de derledik , sizlerde evinizin girişini yeniden dekore etmek istiyorsanız bu modeller sizlere örnek olabilir .

en guzel antre dekorasyon modelleri

Bir önceki yazımız olan 2018 Modası Göz Kamaştıran Söz Ve Nişan Tepsileri başlıklı makalemizde göz kamaştıran söz ve nişan tepsileri ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ