Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Modern, sofistike ve şık mutfak ve kendini temizleyen stor perdelerinin 2016 modellerini, fiyatlarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. 10 güzel ve şık mutfak perdesi modelleri galerisine fikir olması amacıyla göz atmanızı öneriyoruz.

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu mutfak perdeleri hakkında olacaktır. Mutfaklar genellikle bayanlar daha çok vakit geçirdiği bir oda olmakla beraber bazı durumlarda tüm aile burada bulunmaktadır. Mutfak dekorasyonunda mutfak perdeleri çok önemli bir yer almaktadır. Dolayısıyla mutfak perdeleri seçmekte biraz daha fazla vakit harcamaktayız. Bizlerde mutfak dekorasyonu için bu denli önemli olan mutfak perdeleri hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamızda mutfak perdesi seçerken nelere dikkat edebileceğimize değinmiş bulunmaktayız. Şimdi dilerseniz aşağıda paylaştığımız maddeler halindeki bu bilgileri sizlerle beraber inceleyerek mutfak perdesi tercihlerinde zorlanmayalım.

İlk olarak mutfak perdesinde doğru bir tercih yaparak mutfağınızı daha şık daha şatafatlı ve daha ferah görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Mutfak perdeleri seçerken mutfağımızın fayans ve dolap renkleri ile uyumlu olmalıdır.

Mutfak perdeleri tercih ederken dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise pencerelerinizin boyutudur. Pencereleriniz küçük ise kısa boyutlu perdeler seçmeye özen gösteriniz. Ayrıca perdelerinizin mutfaktaki neme ve içerideki,dışarıdaki sıcaklığa dayanıklı olmasına dikkat ediniz.

Mutfak dekorasyonun uza uygun bir perde modeli seçmeniz gerektiği gibi burada çok vakit geçirdiğiniz için ferahlatıcı ve canlı bir perde modeline yönelmelisiniz. Ayrıca perde modelinizin kir tutmayan ve çabuk temizlenebilme özelliğine ayrı bir önem veriniz.

Eğer mutfağınızda kullanmadığınız pencereleriniz varsa onlar için püsküllü perde modellerine yönelebilirsiniz. Son olarak stor perde modelleri günümüzde giderek yaygınlaşmaya başladı. Fonksiyonelliği ile ön plana çıkan stor perdelerin birçok modeli ve renk özelliği de bulunmaktadır.

Sevgili okurlarımız son olarak sizlere her türde perdelerin bulunduğu galeri derledik. Bu galerimize bakarak mutfağınıza uygun perde modelini seçme konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz.

10 Şık Mutfak Perdesi 2016 Modelleri Galerisi;

Mutfak Perdesi Sofistike 2016 Modelleri

Mutfak Perdesi Sofistike 2016 Modelleri

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde

Tacın resmi web sitesinde üzerindeki kirin durumuna göre 15-20 günde temizlenebilir. Inova perde ile kullanılabilecek ışık türleri ise led, ampul, florasan ve gün ışığı olabilmekte.

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde

Kendini Temizleyen Stor Perde Fiyatları

Kendini temizleyen bu stor perdenin fiyatı konusunda Tac tarafından henüz bir açıklama yoktur. Fakat araştırmalarımıza göre normal stor perdelerin 3 katı fiyatına sahip olabilir. Detaylı fiyat bilgisine ulaştıktan sonra bloğumuz dan yayınlayacağız.

Taç Kendini Temizleyen Stor

Taç Kendini Temizleyen Stor

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Mutfak Rafı Modelleri başlıklı makalemizde dekoratif mutfak rafları ve mutfak rafı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ